ניווט

Hydra Ger

מסכת איזון לפניםHydra Ger של ג'רנטיק היא מסיכת הזנה חדשנית למניעת אובדן או בריחת לחות מהעור. המסכה הטבעית מעוררת ומאזנת את המטבוליזם התאי, וכך מאפשרת לתאי הבסיס להימנע מאיבוד נוזלים.
מסיבות שונות, נשים וגברים רבים סובלים מעור יבש ובמיוחד בתקופת החורף. רבים אינם יודעים שברוב המקרים לא ניתן להחדיר לחות דרך העור, מכיוון שמולקולות המים גדולות מכדי לחדור לתוכו. אך אלו שכן יודעים, מבינים שמסיכת ההזנה החדשה Hydra Ger היא עבור העור שלהם ממש כמו אוויר לנשימה.
Hydra Ger היא מסיכת הזנה עדינה המונעת אובדן לחות מהעור. המסכה הטבעית והחדשנית מעוררת ומאזנת את המטבוליזם התאי, וכך מאפשרת לתאי הבסיס להימנע מאיבוד נוזלים. החומרים הפעילים שמכילה המסכה מחזקים את הקשר שבין מולקולות המים, הודות למטען הקוטבי של חומצות האמינו, מזרזים את חידוש תאי האפידרמיס, ויוצרים הידרציה יעילה של שכבת האפידרמיס החיצונית (סטרטום קורנאום - stratum corneum). מסיכת Hydra Ger מעודדת פעילות חיסונית ואנטי-דלקתית, ומומלצת מאוד לאלו הצורכים רואקוטן וסובלים מיובש עור קשה. בין יתר הרכיבים הפעילים, מכילה המסכה חלבון חלב הידרופובי, העשיר בחומצות אמינו ובמגוון מרכיבים חיוניים נוספים להזנת העור. חשוב לדעת כי בין המרכיבים החיוניים נמצא בין היתר גם Phosphorylated lipid המאיץ את תאי האפידרמיס לייצר יותר Ceramides טבעיים (משפחת מולקולות המכילות חומצות שומן) וגורמי לחות (Natural Moisturizing Factors NMF) ובנוסף מאיץ את הפעילות של filaggrinase שהינו אחד האנזימים לייצור NMF.
וכן הידרה ג'ר מכיל גם אוסמוליט המסדיר את תכולת המים של תאי העור ושומר על רמה אופטימלית של לחות.
ולבסוף בסיס קאולין טבעי לבן עשיר במינרלים המתאימים לעור יבש, לעור רגיש ולעור מגורה.איך משתמשים במסכה?

מסירים היטב את האיפור, מורחים את Hydra Ger בשכבה דקה על הפנים לפרק זמן של כ- 20 דקות. מסירים את המסכה ושוטפים במים פושרים את החומר העודף. חוזרים על הטיפול במשך 4-5 ימים מדי בוקר או ערב, ולאחר מכן מבצעים הפסקה של יומיים.


צור קשר

מידע נוסף

ארץ היצור צרפת

כשאת בוחרת במוצרי ג'רנטיק את יכולה להיות בטוחה שאת בוחרת בטוב ביותר לך, לעורך ולגופך. מוצרי ג'רנטיק מיוצרים מרכיבים טבעיים בלבד ובמינונים הומאופטיים. הם מתאימים לכל סוגי ומצבי העור, ללא כל חשש מגירוי או מתגובה אלרגית. ומעל לכל, מוצרי ג'רנטיק מעניקים לעורך את התזונה הנחוצה לו ומשלימים את החוסרים בוויטמינים, במינרלים וברכיבים חיוניים אחרים. הודות לכך, הם מצליחים לטפל בשורש הבעיה ובגורמים לה, ולא רק בסימפטום החיצוני שעל פני העור. זאת הסיבה שמוצרי ג'רנטיק מעניקים פתרון אמיתי, מלא וארוך טווח לכל בעיות העור, מקלות ועד הקשות ביותר!

כדי שעורך יהיה יפה וזוהר יותר, חברת Gernétic מקפידה לעמוד בחוד החנית של חקר הבריאות והיופי וטכנולוגיות חדשות בתחום. מטרתנו היא ליצור עבור כל אישה את טיפול העור המתאים לה ביותר, כדי לאפשר הרמוניה מושלמת בין אישיותה ונשיותה.
המחקרים שלנו מאפשרים לנו להתפתח על בסיס יומיומי ולספק פתרון ייעודי לכל בעיה. ברוכה הבאה לעולם הבריאות והיופי של Gernétic , שבו כל מוצר הוא פרי מחקרים מעמיקים בתחום ביולוגיית התא, ומאפשר לך ליהנות מתועלות אמיתיות לעור הפנים ו הגוף שלך. כל מוצרי הטיפוח של Gernétic מיוצרים מ- 100% רכיבים טבעיים, הכוללים ויטמינים, מינרלים, יסודות קורט, חומצות אמינו, חלבונים ושמנים חיוניים. כל אלו מבטיחים תוצאות אופטימליות, ללא חשש מהתפתחות תגובה אלרגית.
Gernétic מציעה לך מגוון רחב של מוצרי טיפוח, טיפול, מניעה והגנה. יהיו דרישותייך אשר יהיו, אצלנו תוכלי תמיד למצוא את המוצר המתאים לטיפול בעור פנייך וגופך. Gernétic הינו קוקטייל אמיתי של בריאות, המאפשר לך להעצים את יופייך.
כבר למעלה מ- 40 שנה שבראש סדר העדיפויות שלנו עומדת מטרה אחת: להבטיח שהחומרים הפעילים שבמוצרינו יחדרו באופן ישיר ללב תאי הגוף שלנו. כדי להשיג מטרה זו, ביססנו את שיטת הטיפול שלנו על 3 עקרונות מרכזיים:
1. שימוש בתהליכים מתקדמים ועתירי ידע, כדי להעשיר את הנוסחאות של המוצרים שלנו בכמה שיותר רכיבים פעילים וטבעיים.
2. פיתוח סינרגיה בין הרכיבים הטבעיים, כדי להשיג את הטיפול הרצוי בתוך האפידרמיס.
3. הבטחת יעילות גבוהה של המוצרים, פי 10 מאחרים, באמצעות עריכת בקרות איכות על כל המוצרים שלנו, לפני, במהלך וגם אחרי כל שלבי הייצור שלהם לפני, במהלך ואחרי הייצור שלהם.

צור קשר

* שדות חובה