ניווט

תכשירים לעור הפנים

טבלה רשימה

פריטים 1 עד 10 מתוך 32 סה"כ

לדף
דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 1. Glyco

  Glyco Cleansing milk for the face This smooth, refreshing make-up remover, rich in milk glyco-proteins, delicately and totally eliminates all trace of make-up. Its rich composition enhances its cleansing action, bringing comfort and softness, leaving your skin clear, smooth and dazzlingly clean. פרטים נוספים..
 2. Octo

  קרם טיפולי מטהר לפנים

  Octo קרם הנלחם ב"נקודות השחורות" בעורך ומסיר פגמים תת-עוריים.

  פרטים נוספים..
 3. Immuno

  מסכה לבניית עור הפנים

  מסיכה לניקוי, להידוק ולהתחדשות עור הפנים, אותה יש לערבב עם כמות שווה של קרם ה- Synchro . המסיכה מעניקה את פעולת הטיהור והאנטי-אייג'ינג הטובה ביותר.

  פרטים נוספים..
 4. Peaux Mixtes and Grasses

  קרם מיוחד לעור שמן ומעורב

  טיפול אמיתי ויעיל במיוחד בפגמים תת-עוריים, כמו "נקודות שחורות", נקבוביות מורחבות ופצעונים. קרם עדין מאוד, נעים וכלל אינו מותיר עקבות.

  פרטים נוספים..
 5. Peaux Jeunes

  קרם לפגמים עוריים

  קרם שפותח במיוחד כדי לאזן מחדש את רמת ה- PH של העור ולהסדיר את הפרשות החלב. הוא מטהר וסוגר את נקבוביות העור, מרגיע גירויים ומפחית את הופעת הפצעונים. בכך הוא מספק טיפול אמיתי בפגמים עוריים, כמו "נקודות שחורות", נקבוביות מורחבות ופצעונים, שמהם סובלים לעתים קרובות בני ובנות נוער. כמו כן, הודות למרקמו, הקרם נספג במהירות בעור.

  פרטים נוספים..
 6. Argini

  קרם מסכה

  מסיכה זו מטהרת את האפידרמיס וסופגת את הפרשות החלב המוגברות. המסיכה מעוררת לתחייה את האפידרמיס ומתחזקת את הלחות הטבעית שבו. עורך יהיה אפילו בריא, רענן וזוהר יותר.

  פרטים נוספים..
 7. Masque Yeux

  מסכה מרגיעה לעיניים

  מסיכה זו, המיועדת לשימוש מדי ערב, תשיב לעינייך את ניצוץ הנעורים תוך דקות ספורות בלבד. היא עשירה במרכיבי ניקוז ומפחיתה נפיחות, עיגולים ו"שקיות" סביב העיניים, הודות לפעולת הניקוז המרגיעה שלה.

  פרטים נוספים..
 8. Gel Contour Yeux

  ג'ל לעיניים, יום ולילה, אנטי רדיקלים חופשיים

  Gel Contour תכשיר זה יסייע לך להילחם ביעילות בסימני ההזדקנות. הוא מכיל רכיבים הפועלים נגד הרדיקלים החופשיים, "שקיות" ונפיחויות סביב העיניים ומעניק לחות לאזור. התכשיר מכיל גם מולקולה טבעית ושתי חומצות אמינו, לשחזור המראה הצעיר של עינייך.

  פרטים נוספים..
 9. Cytobi

  קרם לחידוש העור

  ההגנה האולטימטיבית נגד הזדקנות העור. הקרם מגן על עורך באופן אופטימלי באמצעות הזנתו בכל הרכיבים החיוניים לבריאותו.

  פרטים נוספים..
 10. Cells Life

  סרום מרוכז

  תכשיר שמעניק לעורך חוויה אמיתית של התחדשות, הודות לרכיבים הפעילים הרבים שמחליקים ומחיים את פנייך. כתוצאה מכך, הקמטים מיטשטשים ורקמת העור מתמצקת.

  פרטים נוספים..

טבלה רשימה

פריטים 1 עד 10 מתוך 32 סה"כ

לדף
דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
צור קשר

* שדות חובה