ניווט

טיפול להחלקת קמטים וקמטוטים

מדי יום עור הפנים מאבד את גמישותו, מרקמו הופך פחות מוצק, קווי המתאר נחלשים וקמטים וקמטוטים מתחילים להופיע. כדי להילחם בתופעה זו, ג'רנטיק מציעה טיפול אנטי-אייג'ינג ייעודי:

 1. ניקוי העור באמצעות Glyco ו- Fibro.
 2. Myo Myoso – קרם אינטנסיבי המכיל פיטוסטימולינים שפעולתם מחזקת את האלסטיות של העור, מותחת את שרירי עור הפנים ומרככת את העור. מדובר בקרם ייעודי לקמטים וקמטוטים, וניתן להשתמש בו גם על עור הצוואר ועל העור שמסביב לעיניים. יש למרוח כמויות קטנות של הקרם, בדגש על אזורים עם קמטים.
 3. Synchro
 4. Cytobi – קרם המספק לעור הגנה אולטימטיבית נגד הזדקנות, הודות להזנה הייעודית שהוא מעניק לו.
 5. Cells Life – סרום מרוכז המעניק לעור חוויה אמיתית של התחדשות: מטשטש את הקמטים וממצק את רקמת העור ומחייה את עור הפנים.

טבלה רשימה

6 פריט(ים)

לדף
 1. Glyco

  חלב ניקוי לעור הפנים ומסיר איפור

  Glyco משמש כמסיר איפור מושלם וכתחליב ניקוי להסרת כל עקבות האיפור. התחליב עשיר בחלבונים ומרענן. הרכבו העשיר מגביר את פעילות הטיהור ומותיר את עורך רך, חלק, נקי ובוהק.

  פרטים נוספים..
 2. Fibro

  תחליב מי פנים

  Fibro הינו המשלים האידיאלי ל- Glyco . הוא משלים את פעולת טיהור העור באמצעות הסרת שאריות האיפור והתאים המתים, הגורמים לגוון עור חיוור ודהוי. תחליב Fibro אינו מכיל אלכוהול. באמצעות סינרגיה והרכב עשיר של תמציות צמחים, הוא מבטיח כי רמת ה- PH של עור פנייך תהיה מאוזנת.

  פרטים נוספים..
 3. Synchro

  קרם מאזן

  מבין התכשירים המובילים בג'רנטיק, לקרם זה עוצמת רגנרציה גבוהה במיוחד, ועמו תוכלי להזין ולהחיות את עורך. קרם מזין עשיר ביותר לשימוש במיגוון רחב של מצבים

  פרטים נוספים..
 4. Cytobi

  קרם לחידוש העור

  ההגנה האולטימטיבית נגד הזדקנות העור. הקרם מגן על עורך באופן אופטימלי באמצעות הזנתו בכל הרכיבים החיוניים לבריאותו.

  פרטים נוספים..
 5. Cells Life

  סרום מרוכז

  תכשיר שמעניק לעורך חוויה אמיתית של התחדשות, הודות לרכיבים הפעילים הרבים שמחליקים ומחיים את פנייך. כתוצאה מכך, הקמטים מיטשטשים ורקמת העור מתמצקת.

  פרטים נוספים..
 6. Myo Myoso

  קרם נגד קמטים

  קרם לשימוש מדי בוקר, המרכך את הקמטים ומעניק לפנייך עוצמה חדשה. הקרם מחזק את גמישות העור ומחליק את הקמטים בזכות הפעולה של הפיטוסטימולינים.

  פרטים נוספים..

טבלה רשימה

6 פריט(ים)

לדף
צור קשר

* שדות חובה