ניווט

טיפול בפיגמנטציה ובכתמים

אם אתם סובלים מכתמי עור, כתמי זקנה, מסיכות היריון, נמשים או פיגמנטציה, כדאי שתדעו שלא מדובר בגזירה משמיים. ג'רנטיק מציעה טיפול ייעודי בפיגמנטציה, להבהרה של כל סוגי הכתמים בעור הפנים והגוף, כולל העקשניים ביותר, ואף למניעת הופעתם. והבונוס - כשהכתם נעלם, אפשר להפסיק להשתמש בתכשירים (זאת בניגוד לשימוש במוצרים מתחרים).

הטיפול המוצע על-ידי ג'רנטיק הינו טבעי לחלוטין. הוא משפיע על המלנין, מאט את תהליך הכתמת העור, מבהיר אותו ומעניק לו גוון זוהר יותר. הטיפול כולל תכשירים המתאימים לכל סוגי העור, לכל הגילאים ואפילו לנשים בהיריון:

 • Crème Eclaircissante – קרם הבהרה שפועל נגד הרדיקלים החופשיים, מרגיע, מלחח, מחייה ומחדש. הוא פועל לעומק האפידרמיס ומאט את תהליך התכהות העור.
 • Serum Depigmentant – תרכיז העשוי מרכיבים צמחיים טבעיים וכולל מולקולות פעילות המרסנות את פעילות היתר של הפיגמנטציה. מבהיר ומסיר את כל סוגי הכתמים.

טבלה רשימה

2 פריט(ים)

לדף
 1. Creme Eclaircissante

  קרם הבהרה

  קרם עשיר ברכיבים חיוניים, הנגזרים מתסיסה לקטית ומתמציות צמחים המעכבות את סינתזת ייצור המלנין. הקרם מבוסס על עקרונות ההתחדשות והפעילות נגד הרדיקלים החופשיים, פועל בעדינות לעומק האפידרמיס ומאט תהליכי התכהות של העור והיווצרות כתמים חדשים.

  פרטים נוספים..
 2. Sérum Dépigmentat

  תרכיז דה פיגמנט

  תכשיר המיועד לאנשים המודאגים מגוון עור כהה מדי ומעוניינים להילחם בפיגמנטציית יתר ובכתמים. הסרום מיוצר מרכיבים צמחיים טבעיים ומכיל מולקולות פעילות, אשר מרסנות את פעילות היתר של הפיגמנטציה.

  פרטים נוספים..

טבלה רשימה

2 פריט(ים)

לדף
צור קשר

* שדות חובה