ניווט

טיפול בעור שמנוני

עור שמן סובל לעיתים מעודף הפרשת חלב (sebum). בפעילות משולבת עם תאים מתים וזיהומים שונים, נוצרים קומודונים (נקודות שחורות) ולבסוף פצעונים, אקנה. ג'רנטיק מציעה משחות ותכשירים ייעודיים עבור עור שמן ומצבים אלה, שתכליתם  ניקוי, טיהור, איזון, ריסון פעילות היתר של בלוטות החלב, סגירת נקבוביות, הרגעה ושיכוך של אדמומית משמעותית על פני העור. בנוסף הרכבם העשיר והמיוחד של התכשירים מותיר את  עור הפנים חלק, רענן, עם לחות טבעית מאוזנת.

 1. Derma - סבון אסטריג'נט, אנטי דלקתי, מחטא ומאזן PH, לניקוי העור.
 2. Sebo Ger – תחליב מטהר לריפוי פצעונים (אקנה) ואדמומיות.
 3. Octo - תכשיר ניקוי לעור שמן וטיפול בפגמי עור. קרם מחטא, המאזן את פעילות בלוטות החלב במצב של סבוראה. ממיס קומודונים, סוגר נקבוביות פעורות. מצוין לאקנה התחלתי (לא מודלק). אוקטו מונע התייבשות של העור ומונע סבוריאה. זהו קרם אנטיספסטי, מחטא לעומק ונלחם בפסולת תת עורית. הוא אנטי דלקתי ומתאים גם לעור סופר רגיש. יש להשתמש באוקטו לאחר ניקוי הפנים ולאחריו מומלץ למרוח סינקרו.
 4. לטיפול בבעיות קשות של עור שמן – יש לשלב Immuno ו- Synchro: תערובת לריפוי עמוק, אנטי-דלקתית, לספיחת חיידקים ולחידוש העור.
 5. Mixte – תכשיר ממיס שומנים תת-עוריים, מכווץ נקבוביות, מווסת הפרשת סבום, מרפא פצעונים ומטפל באדמומית.
 6. Mito Special – לשיקום עור שמן, לחידוש העור ולמניעת צלקות.

טבלה רשימה

7 פריט(ים)

לדף
 1. Derma

  תכשיר ניקוי, חיטוי וטיהור

  התכשיר האידיאלי לניקוי עור שמנוני ובעייתי, הודות ליכולות הטיהור ופעולת הייבוש העדינה שלו.

  פרטים נוספים..
 2. Synchro

  קרם מאזן

  מבין התכשירים המובילים בג'רנטיק, לקרם זה עוצמת רגנרציה גבוהה במיוחד, ועמו תוכלי להזין ולהחיות את עורך. קרם מזין עשיר ביותר לשימוש במיגוון רחב של מצבים

  פרטים נוספים..
 3. Mito Spécial Plus

  אמפולה לפנים, מאיץ תאים

  מאיץ תאים לטיפול בהזדקנות של כל סוגי העור. נלחם בסימני ההזדקנות, מבצע רגנרציה לרקמת העור ומחדש אותה. משפר את הפעילות של טיפולי הרגנרציה האחרים.

  פרטים נוספים..
 4. Octo

  קרם טיפולי מטהר לפנים

  Octo קרם הנלחם ב"נקודות השחורות" בעורך ומסיר פגמים תת-עוריים.

  פרטים נוספים..
 5. Immuno

  מסכה לבניית עור הפנים

  מסיכה לניקוי, להידוק ולהתחדשות עור הפנים, אותה יש לערבב עם כמות שווה של קרם ה- Synchro . המסיכה מעניקה את פעולת הטיהור והאנטי-אייג'ינג הטובה ביותר.

  פרטים נוספים..
 6. Peaux Mixtes and Grasses

  קרם מיוחד לעור שמן ומעורב

  טיפול אמיתי ויעיל במיוחד בפגמים תת-עוריים, כמו "נקודות שחורות", נקבוביות מורחבות ופצעונים. קרם עדין מאוד, נעים וכלל אינו מותיר עקבות.

  פרטים נוספים..
 7. Sebo Ger

  תחליב מטהר

  תחליב המטהר את עורך ומשיב לו את המינרלים החיוניים. אלו יעזרו לשפר את הנשימה התאית ולהעניק חמצן לתאים, ויאפשרו לך לגלות מחדש את הרעננות הטבעית של עורך.

  פרטים נוספים..

טבלה רשימה

7 פריט(ים)

לדף
צור קשר

* שדות חובה