ניווט

טיפול לאזור העיניים

 1. Gel Contour des Yeux - ג'ל קונטור לאזור העיניים יסייע להילחם ביעילות בהזדקנות העור שמסביב לעיניים. תכשיר זה פועל נגד רדיקלים חופשיים ונגד תהליכי הזדקנות ומעניק לחות טבעית החיונית כל כך לעור הפנים. תכשיר זה מועשר במולקולות טבעיות ובשתי חומצות אמינו לשיקום, להחייאה, לשימור, למניעה ולהשבת מראה צעיר ורענן לאזור העיניים.
 2. Masque Yeux - מסיכה המיועדת לשימוש מדי ערב, תעניק מראה רענן וצעיר לעינייך כבר לאחר דקות ספורות. המסיכה עשירה במרכיבים חיוניים ומטפלת בנפיחות סביב העיניים, מפחיתה ומצמצמת "עיגולים" ו"שקיות". המסיכה מאפשרת ניקוז לימפטי, החיוני להפחתת הנפיחות בעיניים. לאחר ניקוי עור הפנים והסרת האיפור עם גליקו ופיברו מורחים את המסיכה על העיניים ולא שוטפים. המסיכה מכילה תמציות צמחים ועשויה לעקצץ באופן עדין – לא להיבהל! 

אין צורך להסיר את שאריות המסכה. זהו חומר טיפולי המומלץ לשימוש בשעות הלילה.
התכשיר עבר בדיקות דרמטולוגיות וניתן להשתמש בו בביטחון מלא.

טבלה רשימה

2 פריט(ים)

לדף
 1. Masque Yeux

  מסכה מרגיעה לעיניים

  מסיכה זו, המיועדת לשימוש מדי ערב, תשיב לעינייך את ניצוץ הנעורים תוך דקות ספורות בלבד. היא עשירה במרכיבי ניקוז ומפחיתה נפיחות, עיגולים ו"שקיות" סביב העיניים, הודות לפעולת הניקוז המרגיעה שלה.

  פרטים נוספים..
 2. Gel Contour Yeux

  ג'ל לעיניים, יום ולילה, אנטי רדיקלים חופשיים

  Gel Contour תכשיר זה יסייע לך להילחם ביעילות בסימני ההזדקנות. הוא מכיל רכיבים הפועלים נגד הרדיקלים החופשיים, "שקיות" ונפיחויות סביב העיניים ומעניק לחות לאזור. התכשיר מכיל גם מולקולה טבעית ושתי חומצות אמינו, לשחזור המראה הצעיר של עינייך.

  פרטים נוספים..

טבלה רשימה

2 פריט(ים)

לדף
צור קשר

* שדות חובה